Vážení rodiče, milé děti

zahájení školního roku 2021/22 proběhne dne 1. 9. 2021 v budově ZŠ Chudenín. Vzhledem k doporučení MŠMT a MZ nás čeká screeningové testování všech žáků (včetně žáků 1. tříd). Testování proběhne ještě před slavnostním zahájením, dostavte se prosím s dětmi v 7.40 hod. Všichni žáci i jejich doprovod musí mít po celou dobu pobytu ve škole ochranu dýchacích cest.

Ukončení slavnostního zahájení se předpokládá v 8.45 hod.

Školní družina bude v provozu od 8.45 hod. do 15.30 hod. Další dny již počítáme s ranní družinou, která zůstává i nadále v areálu MŠ Chudenín.

Školní jídelna bude taktéž v provozu – žádáme o potvrzení (e-mailem), zda se bude Vaše dítě v jídelně stravovat a od kdy.

Těšíme se na Vás i na Vaše děti.

Zahájení školního roku 2021/22

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *